Bluzki

1872

Wszystko na temat Bluzki i bluzeczki damskie

Bluzki i bluzeczki

 

Jest wiele typów damskich bluzek: topy, bokserki, koszulki polo, tuniki , bluzki z kokardą, bez ramiączek, z kieszeniami, kapturem i chyba najbardziej popularne T-shirty.


Z racji swojej popularności, światowej sławy, a nieraz misji jaką pełnią, T-shirty zasługują na wyróżnienie wśród wszystkich rodzajów sexy bluzek. Początkowo noszono jedynie długie koszule jako bieliznę. Koszule były tkane z lnu, bawełny, jedwabiu i przez wieki służyły ludziom wyłącznie jako bielizna osobista. Z czasem bluzki stały się codzienną garderobą, a w mierę rozwoju przemysłu zaczęto produkować je z innych materiałów. Wystarczy zamożyć apaszkę lub chustę i otrzymujemy ładny zestaw.


Możliwości jakie dawał rozwój technologii, włokiennictwa i wzornictwa, oraz rosnące i szybko zmieniające się potrzeby klientów, spowodowały wyodrębnianie się różnych typów koszulek i bluzek. Pojawił się kultowy już T-shirt, bluzka, bluzki gładkie, bokserki oraz bluzki z długim rękawem. Jedne sportowe bluzki, inne eleganckie, z dekoltami, golfem, stójką, rozpinane, zasuwane, z kapturem oraz wiele innych. Jedno jest pewne - era bluzek nieprędko się zakończy, a T-shirt podobnie jak jeansy to nieśmiertelne przeboje mody. Pamiętaj modna i elegancka bluzka to podstawa dobrego zestawu.

Pokaż filtry
pixel