Legginsy

258

Wszystko na temat Legginsów damskich

Legginsy damskie

 

Wygodne i podkreślające linię nóg - legginsy są elementem wielu ciekawych stylizacji. Dla niektórych kobiet legginsy w ogóle nie muszą istnieć. Dla innych zaś jest to obowiązkowa część garderoby, która zajmuje szczególne miejsce w ich szafie.


Legginsy noszone są z tunikami, do szortów lub do spódnic czy sukienek - najczęściej o długości mini, ale również do sukienki do kolan. Legginsy to neutralny element więc możemy wykorzystać je w najróżniejszych stylizacjach: od swobodnej elegancji po pełny luz.

W stworzeniu określonego image pomogą nam starannie dobrane dodatki i oczywiście buty. A do legginsów można założyć zarówno kozaczki, szpilki, jak i tenisówki.


Legginsy pasują każdemu, bez względu na wiek i rodzaj wykonywanej pracy. Legginsy zakładamy nie tylko do sportowego stroju. Różnorodność wzorów i kolorów to rzecz charakterystyczna dla legginsów.

Legginsy w kwiaty, legginsy wykończone koronką, legginsy gładkie. Legginsy powinny stanowić dodatek do stroju, a nie jego bazę. Najpierw więc wybierz górę, a później zdecyduj jakie legginsy wybierzesz.


Pamiętaj, że legginsy nie powinny przyćmić góry. Załóż więc takie w stonowanych kolorach, współgrających z tuniką.Jeśli tunika jest kolorowa, legginsy powinny być czarne, lub popielate. Legginsy muszą pasować kolorem, grubością i stylem do pozostałej reszty stroju więc każdy przypadek trzeba rozpatrywać z osobna.

Pokaż filtry
pixel